Servis

Müşteri Hizmetleri ekibimizdeki uzmanlarımız, dünya çapında hizmetinize hazırdır. Yüksek üretim kapasitemiz sayesinde bir çok yedek parçayı hemen o gece direkt depomuzdan sevk ediyoruz veya çok kısa teslim süreleri dahilinde üretiyoruz.

Müşteri hizmetleri

Nabertherm, size gerek duyulduğunda uzman personel tarafından yerinde hizmet verebilmek iyi organize olmuş bir müşteri hizmetleri ağına sahiptir. Ayrıca müşteri hizmetleri danışmanlarımıza da her zaman, kişisel bilgilendirme için memnuniyetle başvurabilirsiniz. Termo elemanlarının kalibrasyonundan başlayıp yeni fırınınızın kullanımı hakkında bilgilendirme ve işletmeye alma hizmetleri gibi geniş çaplı hizmetlerimiz teklifimize dahildir. Bize sadece taleplerinizi bildirmeniz yeterlidir!

Firmamızla irtibata geçiniz

Yedek parçalar

Uygun fiyatlı yedek parçaların hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılması Nabertherm için çok önemlidir. Müşterilerimizin fabrikalarında duran ve çalışmayan bir tesisten daha kötüsü olamaz. Birçok yedek parça 24 saat içinde gönderilir. İmalatlarımızda sadece birinci sınıf kalitede malzeme kullanmaktayız, ayrıca malzemelerin merkezi satın alma bölümümüz tarafından büyük miktarlarda satın alınması ile size iyi fiyat sunmamız mümkün olmaktadır. Nabertherm firması çok eski model sanayi fırınları için de halen günümüzde yedek parça sunmaktadır. Bize fırınınızın model bilgisi, fabrika numarası ve imal yılını bildirmeniz yeterlidir. Bu bilgiler ışığında size doğru yedek parça en kısa zamanda gönderilir. Bu filozofi yıllar sonra da fırın sisteminizin yüksek performansla çalışmasını güvence altına alır.

Yedek parçaları online sipariş edin

Müşteri-Test Merkezi

Hangi fırın bu özel proses için doğru çözümdür? Bu soruya cevap bulmak her zaman öyle kolay değil. Bu nedenle, içerisinde müşterilerimizin denemeleri amacıyla çeşitli temsili örneklerin bulunduğu boyut ve çeşit konularında eşsiz, modern bir teknik okulumuz bulunmaktadır.

Firmamızla irtibata geçiniz