Úspěšný veletrh: CERAMITEC (Mnichov); prezentace nového sortimentu výrobků

Veletrh Ceramitec 2015 byl pro společnost Nabertherm ideální platformou pro prezentaci kompletně přepracovaného sortimentu. V hojně navštěvovaném veletržním stánku se zájemci a zákazníci z oblasti umělé keramiky a také technické keramiky informovali o nejnovější technice pecí. S velkým potěšením jsme představili naše novinky!

Největší pozornost přitahovaly nový design a rozšířené funkce vypalovacích pecí pro obor Arts&Crafts, které nastavují nová měřítka v tomto segmentu. Podrobnosti k novému sortimentu najdete v novém katalogu Arts & Crafts. Nabertherm dále nabízí novou generaci regulátorů jako výkonný řídicí systém s mnoha praktickými funkcemi. Nové regulátory se vyznačují zejména jednoduchým programováním (zobrazení čitelného textu, přepínání jazyka, dokumentace prostřednictvím USB, správa uživatelských úrovní atd.).

V průmyslovém sektoru byla představena celá řada dalších novinek. Hlavní pozornost byla soustředěna zejména na různé bezpečnostní koncepty pro odstranění pojiva a na novinky v oblasti dodatečného tepelného a katalytického spalování. Také pro průmyslovou oblast byly pece přepracovány a prezentovány v novém designu. Katalog si můžete stáhnout přímo z našich webových stránek.