Başarılı geçen fuar: CERAMITEC (Münih); Yeni ürün çeşitlerinin tanıtımı

Ceramitec 2015 fuarı, Nabertherm firmasının tamamen yenilenen ürün çeşitlerini tanıtmak için ideal bir platformdu. Sanat çevresinden ve teknik seramik alanından gelen çok sayıda ziyaretçi fuar standımızda en yeni fırın teknolojilerimiz hakkında bilgi edindi. Kendilerine bu yeni teknolojiyi memnuniyetle tanıtma fırsatını bulduk!

Fuarda tanıtımı yapılan en önemli yeniliklerin başında Sanatlar&El becerileri alanında kullanılan fırınların yeni tasarımı ve genişletilmiş fonksiyonları gelmektedir. Bu yenilikler bu segmentte yepyeni ölçüler koymaktadır. Bu ürün çeşitleri ile ayrıntılı bilgileri direkt olarak yeni Arts & Crafts kataloğunda bulabilirsiniz. Nabertherm tarafından sunulan diğer yenilikler ise yüksek performanslı ve faydalı fonksiyonlar ile kontrol görevini üstlenen yeni kuşak Controller üniteleri olmuştur. Yeni Controller üniteleri özellikle kolay programlanabilme özelliğine sahiptir (tekst göstergeleri, dil değiştirme, USB üzerinden dokümantasyon, kullanıcı düzeyi yönetimi vs.).

Endüstriyel ürün çeşitleri bölümünde çok sayıda yeniliğin tanıtımı yapıldı. Özellikle bağlayıcı malzeme (binder) temizleme prosesi için geliştirilen işletme güvenliği konseptleri ile ısıl ve katalitik müteakip yakma işlemi alanındaki yeniliklerin tanıtımı ön planda tutuldu. Endüstriyel fırın alanındaki fırınlarda da geliştirmeler yapıldı ve yeni tasarımlar tanıtıldı. Bu ürünler ile ilgili kataloğumuz direkt olarak internet sayfamızdan indirilebilir.