Düsseldorf GIFA/THERMPROCESS fuarı

GIFA/THERMPROCESS fuarı Nabertherm açısından çok başarılı geçti. Çok sayıda müşteri ve ilgili standımızı ziyaret ederek en yeni ürünlerimiz hakkında bilgi edindi. Ziyaretçiler ayrıca standımızda görevli uzmanlarımız ile görüşerek işletmelerindeki metal ısıl işlem prosesleri, dökümhane üretimleri için eritme ve sıcak tutma ile diğer uygulamalar hakkında çözüm önerileri aldılar.

Nabertherm fuarda, hafif alaşımlı metallerin ısıl işlem uygulaması için ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gösterilen yeni konseptlerin tanıtımını yaptı. Uygun ücretli baz modelden başlayıp tam otomatik çalışan ısıl işlem tesisine kadar çok sayıda yenilik tanıtıldı. Tanıtımı yapılan bu modeller birden fazla fırın, şoklama havuzları ve taşıma teknolojilerinden oluşarak geniş bir ürün çeşidini kapsamaktadır.

Bunun yanında GIFA/THERMPROCESS fuarında, yanıcı olmayan veya yanıcı gaz atmosferi altında gerçekleşen çok özel prosesler için tasarlanan fırınlar tanıtıldı ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Nabertherm bu ürün grubunda yanıcı gazlar ile gerçekleşen prosesler için güvenlik teknolojisi ile donatılmış kızgın duvar ve soğuk duvarlı imbikli fırınları sunuyor.